تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

فنی کار سرویس با کادر مجرب و کارآزموده و تجهیزات فنی بروز در تمامی روز های هفته از 8 صبح تا 12 شب آماده ارائه خدمات تضمینی تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در محل می باشد. خدمات سیار تعمیر ظرفشویی بوش در تمامی نقاط تهران امکان پذیر است. تیم فنی کار جهت کسب رضایت و اعتماد مشتریان عزیز، خدمات خود را با کمترین هزینه و گارانتی 6 ماهه ارائه می دهد. جهت ثبت درخواست فرم ثبت سفارش را تکمیل نمایید و یا با شماره های ما تماس حاصل فرمایید.

مراحل ثبت درخواست و تعمیر ظرفشویی بوش

مرحله چهارم

پرداخت هزینه به صورت نقد یا اینترنتی، پس از انجام کار و دریافت کارت کتبی ضمانت انجام می شود.


مرحله سوم

تعمیرکار ما جهت هماهنگی در مورد زمان حضور در محل با شما تماس خواهد گرفت.

مرحله دوم

براساس ایراد ظرفشویی بوش بهترین کارشناس برای شما اختصاص داده می شود.

مرحله اول

ثبت درخواست تعمیر یا نصب ظرفشویی بوش به صورت تلفنی و یا با پر کردن فرم به صورت اینترنتی.

مزایای تعمیر ظرفشویی بوش با فنی کار سرویس

گارانتی خدمات

فنی کار سرویس، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با ارائه ضمانت نامه کتبی 6 ماهه (180 روز) به عهده میگیرد. بنابراین با خیال راحت و اطمینان کامل، تعمیرات ظرفشویی بوش خود را به ما بسپارید.

متخصصین کارآمد و با تجربه

کارشناسان این مجموعه دارای تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات لوازم خانگی بوش هستند که با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی بوش، انتخابی مناسب جهت تعمیر ماشین ظرفشویی شما می باشند.

اولویت تعمیر به جای تعویض

کارشناسان این مجموعه با اولویت تعمیر به جای تعویض به جز در مواردی که تعمیر امکان پیذیر نیست به ارائه خدمات می پردازند.

مناسب ترین هزینه

هزینه خدمات دریافتی در مجموعه فنی کار سرویس، به صرفه و مناسب ترین قیمت ممکن است. پس با اطمینان خاطر ما را انتخاب کنید.

سرعت در ارائه خدمات

کارشناسان فنی کار سرویس، در کوتاه ترین زمان ممکن، جهت ارائه خدمات در محل مورد نظر شما  حاضر می شوند.

ظرفشویی بوش بسیار با کیفیت می باشد ولی باز هم در آن مشکلاتی به وجود خواهد آمد. در این صورت تعمیر ظرفشویی بوش خود را به مرکز خدمات تعمیر ظرفشویی بوش فنی کار سرویس بسپارید تا با ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات، ماشین ظرفشویی شما را مثل روز اول کند. در این مقاله به تعمیر ظرفشویی بوش توسط این مجموعه خواهیم پرداخت. بنابراین اگر شما نیز نیاز به تعمیرات ظرفشویی بوش دارید، این مقاله را مطالعه کنید.

تعمیر ظرفشویی بوش خود را به فنی کار سرویس بسپارید

بسیاری از افراد هنگام خراب شدن ماشین ظرفشویی بوش دچار سردرگمی می شوند زیرا هیچ گونه تجربه و تخصصی در این زمینه ندارند. ما شرکت فنی کار سرویس را به این گونه افراد توصیه می کنیم. مجموعه فنی کار سرویس هر لحظه آماده عرضه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی بوش به افرادی می باشد که با مشکلات ماشین ظرفشویی بوش سروکار دارند. در ادامه به دلایلی می پردازیم که انتخاب شرکت فنی کار سرویس را جهت ارائه خدمات تعمیر ظرفشویی بوش لایق می سازد.

 • همانطور که خودتان می دانید تعمیر ظرفشویی بوش کار هر کسی نمی باشد. جهت انجام تعمیرات ظرفشویی بوش باید آموزش های لازم را در این زمینه را باید گذراند. تمامی تعمیرکاران ما دارای تخصص در این زمینه هستند و دارای تجربه تعمیرات ظرفشویی بوش می باشند که این امر می تواند اعتماد شما را جلب کند.
 • یکی از مورد توجه ترین خدماتی که این مجموعه برای مشتریان خود در نظر گرفته است، تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در محل یا همان منزل شما می باشد. شما با خیال راحت می توانید با یک تماس گرفتن درخواست خدمات کنید و در وقت و هزینه ی حمل و نقل صرفه جویی کنید.
 • تعمیرکاران ما در صورت تماس شما عزیزان به صورت فوری در محل حاضر خواهند شد و در کمترین زمان یعنی بین نیم تا یک ساعت نسبت هه خرابی ظرفشویی شما را تعمیر خواهند کرد.
 • همچنین شما می توانید در صورت بروز ارور و خطا در ظرفشویی بوش خود، با ما تماس گرفته و یک مشاوره رایگان جهت رفع آن داشته باشید.
 • تعمیرکاران  ما به شما گارانتی پس از تعمیرات به مدت زمان 180 روز ارائه خواهند داد. در طول این مدت اگر دوباره مشکلی در قسمت تعمیر شده به وجد آمد می توانید درخواست خدمات دوباره داشته باشید.
 • تمامی قطعات جایگزینی اصل می باشند.

قطعات قابل تعمیر ظرفشویی بوش توسط فنی کار سرویس

مشکلات ماشین ظرفشویی بوش، تنها منتهی به یک قسمت از آن نمی شود. ممکن است حتی گاهی تعمیرکاران ما مجبور باشند برای تعمیر ظرفشویی بوش ، یک قطعه ای از ظرفشویی بوش را تعویض کنند.در این هنگام، استفاده از قطعه اصلی و اورجینال به جای قطعه خراب شده اهمیت فراوانی دارد.زیرا اگر قطعه استفاده شده اصل نباشد، امکان خرابی دوباره ی ماشین ظرفشویی بوش است. این امر موجب دردسر در آینده خواهد شد و همچنین هزینه های بیشتری نیز به بار خواهد آورد. جای نگرانی نیست، چون شرکت فنی کار سرویس از قطعاتی استفاده می کند که اورجینال هستند. شما می توانید تعمیر ظرفشویی بوش خود را با خیال راحت به این مجموعه بسپارید. از مهم ترین قطعاتی که فنی کار سرویس برای خدمات تعمیر ظرفشویی بوش ارائه می دهد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • واشر درب ظرفشویی بوش
 • کنترل کننده ظرفشویی بوش
 • شیر برقی ماشین ظرفشویی بوش
 • هیتر ماشین ظرفشویی بوش
 • فیلتر داخلی ظرفشویی بوش
 • کیت ماشین ظرفشویی بوش
 • بازوی آبپاش ظرفشویی بوش
 • قفسه بالایی ظرفشویی بوش

اقدامات لازم برای جلوگیری از خراب شدن ماشین ظرفشویی بوش

اگر ماشین ظرفشویی بوش خود را به تازگی خریده اید و یا سرویس کرده اید، فنی کار سرویس توصیه می کند که برای جلوگیری از خراب شدن ماشین ظرفشویی بوش تان در آینده چند نکته را رعایت کنید.تعمیرکاران فنی کار سرویس با توجه به تجربه خود در تعمیرات ظرفشویی بوش، بهتر از هر کسی میداند که چگونه باید از ماشین ظرفشویی بوش مراقبت کرد. بنابراین فنی کار سرویس در ادامه به چند نکته جزئی اشاره می کند که رعایت آن ها تاثیر بسزایی در ماشین ظرفشویی بوش خواهند داشت.

–  قبل از اقدام به قرار دادن ظروف داخل ماشین ظرفشویی بوش، حتما غذاهای باقیمانده بر روی ظروف را به طور کامل پاک کنید و سپس آنها را داخل ظرفشویی قرار دهید.

–  استفاده از مواد شوینده استاندارد و مخصوص ماشین های ظرفشویی از اهمیت بالایی برخوردار است. حتما از شوینده ای استفاده کنید که دارای کیفیت بالایی باشد.

–  استفاده از مواد سفید کننده برای ماشین های ظرفشویی بوش ممنوع می باشد زیرا این مواد آسیب جدی ای به مخزن ماشین وارد می کند.

–  سعی کنید مواقعی از صبح یا شب ماشین ظرفشویی خود را مورد استفاده قرار دهید که امکان باز گذاشتن درب آن جهت خشک شدن تمامی قطعات فراهم شود.

–  یکی از کارهای مهم دیگری که بهتر انجام دهید، تمیز کردن فیلتر دستگاه به صورت دوره ای می باشد.

–  به هیچ عنوان اقدام به قرار دادن ظروف بیشتر از ظرفیت ظرفشویی بوش نکنید.

تعمیر ظرفشویی بوش

کد خطا یا ارورهای ماشین ظرفشویی بوش

ماشین ظرفشویی های بوش نیز مانند دیگر ظرفشویی ها یک سری کد هایی دارند که هنگام ایجاد مشکلی بر روی صفحه نمایشگر ماشین ظرفشویی نمایان می شوند. در ادامه معانی و علت بروز کد خطا یا ارورهای ماشین ظرفشویی بوش را برای شما بیان کرده ایم تا در صورت بروز آن ها بتوانید علت خرابی را تشخیص دهید. توجه کنید که رفع این ارور ها را به یک متخصص بسپارید. فنی کار سرویس جهت تعمیر ظرفشویی بوش در خدمت شما عزیزان است.

علت ارور یا کد خطا E01   : آسیب دیدن هیتر المنت یا المنت حرارتی ، سنسور دما را چک کنید.

علت ارور یا کد خطا E02: توجه کنید که کد خطای E2 معمولا همراه با E1 ظاهر میشود و به معنی کار نکردن سنسور درجه حرارت است. در این صورت اتصالات مقاومت سنسور درجه حرارت را با استفاده از مولتی متر بررسی نمایید.

علت ارور یا کد خطا E03 : عدم پر کردن ظرفشویی بوش از آب، برای رفع این ارور یا کد خطا باید مراحل زیر را انجام دهید:

بررسی سیستم آبرسانی را بررسی

چک نمایید تا شیلنگ ورودی خمیدگی نداشته باشد.

مسدود بودن فیلتر ورودی آب

سالم بودن سنسور سطح آب.

در نهایت به بررسی پمپ تخلیه بپردازید.

علت ارور یا کد خطا E04 : عدم کارکرد خوب سنسور کنترل فشار آب و آبپاش، جهت رفع آن در اولین قدم به بررسی سنسور کنترل فشار آب بپردازید و سپس عدم جرم گیری آبپاش ها را بررسی کنید.

علت ارور یا کد خطا E05 : عدم کنترل پر کردن ماشین توسط سنسور تشخیص آب، بررسی سنسور سطح آب مخزن- اتصالات و سیم کشی سنسور- شیربرقی

علت ارور یا کد خطا E06 : خرابی سنسور کیفیت آب

علت ارور یا کد خطا E07 : عدم خشک کردن ظروف، بررسی فن

دلیل ارور یا کد خطا E09 : مشکل در المنت خطی است

دلیل ارور یا کد خطا E10 : مشکل در المنت هیتر است

سوالات متداول

هزینه تعمبر ماشین ظرفشویی بوش چقدر است؟

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی بوش به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و… بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد.

آیا خدمات ارائه شده گارانتی می شود؟

تمامی خدمات ارائه شده توسط فنی کار سرویس مرکز شامل 6ماه گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

متخصص چه زمانی اعزام می شود؟

زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و در کمتر از چند ساعت متخصص به محل مورد نظر شما اعزام می شود.