تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

فنی کار سرویس با کادر مجرب و کارآزموده و تجهیزات فنی بروز در تمامی روز های هفته از 8 صبح تا 12 شب آماده ارائه خدمات تضمینی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در محل می باشد. خدمات سیار تعمیر ظرفشویی ال جی در تمامی نقاط تهران امکان پذیر است. تیم فنی کار جهت کسب رضایت و اعتماد مشتریان عزیز، خدمات خود را با کمترین هزینه و گارانتی 6 ماهه ارائه می دهد. جهت ثبت درخواست فرم ثبت سفارش را تکمیل نمایید و یا با شماره های ما تماس حاصل فرمایید.

مراحل ثبت درخواست و تعمیر ظرفشویی ال جی

مرحله چهارم

پرداخت هزینه به صورت نقد یا اینترنتی، پس از انجام کار و دریافت کارت کتبی ضمانت انجام می شود.


مرحله سوم

تعمیرکار ما جهت هماهنگی در مورد زمان حضور در محل با شما تماس خواهد گرفت.

مرحله دوم

براساس نوع ایراد ظرفشویی ال جی بهترین کارشناس برای شما اختصاص داده می شود.

مرحله اول

ثبت درخواست تعمیر یا نصب ظرفشویی ال جی به صورت تلفنی و یا با پر کردن فرم به صورت اینترنتی.

مزایای تعمیر ظرفشویی ال جی با فنی کار سرویس

گارانتی خدمات

فنی کار سرویس، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با ارائه ضمانت نامه کتبی 6 ماهه (180 روز) به عهده میگیرد. بنابراین با خیال راحت و اطمینان کامل، تعمیرات ظرفشویی خود را به ما بسپارید.

متخصصین کارآمد و با تجربه

کارشناسان این مجموعه دارای تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات لوازم خانگی ال جی هستند که با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ال جی، انتخابی مناسب جهت تعمیر ظرفشویی ال جی شما می باشند.

اولویت تعمیر به جای تعویض

کارشناسان این مجموعه با اولویت تعمیر به جای تعویض به جز در مواردی که تعمیر امکان پیذیر نیست به ارائه خدمات می پردازند.

مناسب ترین هزینه

هزینه خدمات دریافتی در مجموعه فنی کار سرویس، به صرفه و مناسب ترین قیمت ممکن است. پس با اطمینان خاطر ما را انتخاب کنید.

سرعت در ارائه خدمات

کارشناسان فنی کار سرویس، در کوتاه ترین زمان ممکن، جهت ارائه خدمات در محل مورد نظر شما حاضر می شوند.

اگر ماشین ظرفشویی شما با مشکلی مواجه شده است، بهترین روش تعمیر ظرفشویی ال جی، مراجعه به مراکز تعمیرات لوازم خانگی است. شرکت فنی کار سرویس از بهترین مراکز تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در تهران است. این مجموعه دارای خبره ترین تعمیرکاران است که تعمیر ظرفشویی ال جی شما را به طور حرفه ای عیب یابی و  با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات تعمیرات لازم انجام می پذیرد.

چرا متخصصین تعمیر ظرفشویی ال جی  فنی کار سرویس؟

با توجه به ساختار پیچیده ی ظرفشویی ال جی،تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی نیاز به دانش فنی تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی دارد. در واقع تعمیر ظرفشویی ال جی از جمله تعمیرات لوازم خانگی دشوار به حساب می آید. جهت تعمیر ظرفشویی ال جی ، استفاده از قطعات فابریک از اهمیت بسیاری برخوردار است. اگر می خواهید برای تعمیرات ظرفشویی ال جی از فنی کار سرویس کمک بخواهید،شما بهترین انتخاب را کرده اید. زیرا شرکت فنی کار سرویس تمامی صفات اشاره شده در فوق را دارا می باشد. البته خدماتی که باعث انتخاب فنی کار سرویس جهت تعمیر ظرفشویی ال جی شما می شود، تنها به این نکات محدود نمی شود. از دیگر خدمات متخصصین تعمیر ظرفشویی ال جی  فنی کار سرویس می توان به موارد زیر اشاره کرد.

اگر نیاز به هر گونه مشاوره ای جهت تعمیرات ظرفشویی ال جی  دارید می توانید با ما مشاوره تلفنی رایگان داشته باشد. اگر مشکل شما با مشاوره تلفنی رفع نشود، تعمیرکاران ما به محل اعزام خواهند شد.

خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی توسط فنی کار سرویس در سریع ترین زمان ممکن ارائه داده می شود.

تعمیر ظرفشویی ال جی  در محل شما، که بسیار برای مشتریان فنی کار سرویس مفید واقع شده است. از این جهت که با انجام پذیرفتن تعمیرات در محل می توان از آسیب دیدگی ظرفشویی جلوگیری کرد.

تعمیرکاران فنی کار سرویس  همگی با تجربه و آموزش دیده اند

ما تضمین می کنیم که تمام قطعات تعویضی اصل خواهند بود

ارائه ضمانت و گارانتی پس از تعمیر ظرفشویی ال جی به مدت زمان 180 روز

ارائه خدمات در سراسر تهران( شرق، غرب،شمال،جنوب)

پرتکرارترین علت خرابی و ایرادات شایع ماشین ظرفشویی ال جی

ساختار ماشین ظرفشویی ال جی با توجه به تکنولوژی عصر جدید می باشد که موجب قرار گرفتن آن در رده ی  پرفروش ترین لوازم خانگی شده است.  با این حال به وجود آمدن مشکلات در ماشین ظرفشویی ال جی بسیار زیاد است و به یک یا دو مورد خلاصه نمی شود. در این مقاله، فنی کار سرویس سعی کرده است شایع ترین ایرادات و خرابی به وجود آمده ظرفشویی ال جی را برای شما عزیزان بیان کند. برای اینکه بتوانید ایرادات ظرفشویی را جهت  تعمیر ظرفشویی ال جی به موقع تشخیص داده و رفع کنید، باید بدانید منشا ایراد کجاست. برای کسب اطلاعات بیشتر فقط کافی است ادامه مطلب را مطالعه کنید.

چرا ماشین ظرفشویی ال جی روشن نمی شود؟ دلایل متعددی می تواند باعث روشن نشدن ظرفشویی ال جی روشن شود. جهت رفع این مشکل اولین کاری که باید انجام دهید وصل کردن آن به برق است. اگر اختلال در منبع برق نباشد، ایرادات احتمالی در سلکتور ظرفشویی، ناکارآمدی رله، خرابی سوئیچ قفل درب ظرفشویی، از کار افتادگی تایمر و یا فیوز حرارتی  است. هر کدام از مشکلات گفته شده قابل رفع توسط تعمیرکاران فنی کار سرویس است.

علت صدای ناهنجار ظرفشویی ال جی چیست؟ وجود صدا در ماشین ظرفشویی عادی است ولی اگر این صدا ها به طور ناگهانی شدت یافته است، مشکلی در ظرفشویی وجود دارد که باید سریعا رفع شود. این مشکل می تواند به دلیل معیوب بودن پمپ آن باشد. در این صورت می توانید از فنی کار سرویس کمک بخواهید.

چرا ماشین ظرفشویی ال جی نشتی دارد؟ نشتی در ماشین ظرفشویی ال جی می تواند به دلایل بسیار مختلفی باشد. چک و بررسی کردن واشر، ساختار پمپ سیستم، بست درب ظرفشویی و نیز صحت شلنگ تخلیه ی آب ظرفشویی از عمده ترین مواردی می باشد که در این حین باید به آن رسیدگی شود. تعمیرکاران ما به راحتی می توانند به عیب یابی و تعمیر ظرفشویی ال جی شما بپردازند.

توجه : قبل از انجام هر یک از موارد فوق بهترین کار زدن دکمه ریست ماشین ظرفشویی ال جی می باشد. اگر بعد از ریست کردن ماشین لباسشویی دوباره با مشکلی مواجه شدید از تعمیرکاران فنی کار سرویس کمک بخواهید.

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی توسط ما

خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی مربوط به تمامی مشکلات احتمالی به وجود آمده در قطعات مختلف ماشین ظرفشویی ال جی می باشد. شرکت فنی کار سرویس با داشتن تعمیرکاران آموزش دیده ، آماده پذیرش ارائه هرگونه  خدمات مربوط به تعمیر ظرفشویی ال جی می باشد. خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی توسط فنی کار سرویس به شرح زیر می باشد:

رفع ارورهای ظرفشویی ال جی

تعویض هیتر ماشین ظرفشویی ال جی

تعویض درب قفل ماشین ظرفشویی ال جی

تعمیر شیر برقی ظرفشویی

خرابی برد ظرفشویی ال جی و تعمیر آن

تعمیر المنت کف ظرفشویی ال جی

تعمیر و تعویض پمپ تخلیه ظرفشویی

تعویض موتور شستشو ماشین ظرفشویی

تعمیر ظرفشویی ال جی

رفع کد خطا یا ارورهای ماشین ظرفشویی ال جی

نمایش کد خطا یا ارورهای ماشین ظرفشویی ال جی ، کد های هشدار دهنده ای هستند که از بروز یک مشکل جدی در بخشی از ماشین ظرف شویی را اطلاع دهی می کند. رفع هر یک از این خطا ها نیاز به مهارت دارد . اگر هر یک از این خطا ها در ظرفشویی ال جی نمایان شد با ما تماس بگیرید. رایج ترین ارورهای ماشین ظرفشویی ال جی به صورت زیر می باشد:

 • کد خطا IE و دلیل آن :

1- شیر برقی خراب است

2- آکا استوپ گیر دارد یا معیوب شده است

3- ورودی آب را چک کنید

4- نشتی شیر ورودی آب

 • کد خطا  FE و دلایل آن :

1-  شیر برقی خراب است

2-  آکا استوپ گیر دارد یا معیوب شده است

3-  ورودی آب را چک کنید- ولتاژ ورودی 220 می باشد

 • کد خطا  EC و دلیل آن : سنسور ایرگاید
 • کد خطا  OE و دلایل آن :

1- پمپ تخلیه

2-  ایراد از مسیر خروجی و اتصالات پمپ تخلیه

3- ایراد موتور شستشو

 • کد خطا و دلایل آن :

1- ایراد ترمیستور

2- ایراد هیتر

 • کد خطا  COو دلایل آن :

1- اتصالات قسمت برد

2- مقاومت بالای ترمیستور

 • کد خطا F و دلیل آن : سنسور کثیفی فعال شده است
 • کد خطا CD و دلیل آن :سیستم خنک کن با فن فعال شده است
 • کد خطا ST  : نشان از فعال شدن لامپ UV
 • کد خطا CL : به معنی قفل کودک
 • کد خطا PF : قطعی برق
 • کد خطا LE : ایراد در موتور شستشو
 • کد خطا PE : آبگیری بیش از حد
 • کد خطا NE : ایراد در موتور مقسم آب
 • کد خطا DE :درب ظرفشویی باز است یا میکرو سوئیچ فرمان بسته بودن نمیدهد
 • کد خطا AE  : شیر برقی خراب است – آکا استوپ گیر دارد یا معیوب شده است – ورودی آب را چک کنید – نشتی شیر ورودی آب
 • کد خطا E : پمپ تخلیه – ایراد از مسیر خروجی و اتصالات پمپ تخلیه – ایراد موتور شستشو

سوالات متداول

هزینه تعمبر ماشین ظرفشویی ال جی چقدر است؟

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و… بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد.

آیا خدمات ارائه شده گارانتی می شود؟

تمامی خدمات ارائه شده توسط فنی کار سرویس مرکز شامل 6ماه گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

متخصص چه زمانی اعزام می شود؟

زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و در کمتر از چند ساعت متخصص به محل مورد نظر شما اعزام می شود.