تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو

فنی کار سرویس با کادر مجرب و کارآزموده و تجهیزات فنی بروز در تمامی روز های هفته از 8 صبح تا 12 شب آماده ارائه خدمات تضمینی تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو در محل می باشد. خدمات سیار تعمیر ساید دوو در تمامی نقاط تهران امکان پذیر است. تیم فنی کار جهت کسب رضایت و اعتماد مشتریان عزیز، خدمات خود را با کمترین هزینه و گارانتی 6 ماهه ارائه می دهد. جهت ثبت درخواست فرم ثبت سفارش را تکمیل نمایید و یا با شماره های ما تماس حاصل فرمایید.

مراحل ثبت درخواست و تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو

مرحله چهارم

پرداخت هزینه به صورت نقد یا اینترنتی، پس از انجام کار و دریافت کارت کتبی ضمانت انجام می شود.


مرحله سوم

تعمیرکار ما جهت هماهنگی در مورد زمان حضور در محل با شما تماس خواهد گرفت.

مرحله دوم

براساس ایراد ساید دوو بهترین کارشناس برای شما اختصاص داده می شود.

مرحله اول

ثبت درخواست تعمیر یا نصب ساید دوو به صورت تلفنی و یا با پر کردن فرم به صورت اینترنتی.

مزایای تعمیر یخچال ساید دوو با فنی کار سرویس

گارانتی خدمات

فنی کار سرویس، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با ارائه ضمانت نامه کتبی 6 ماهه (180 روز) به عهده میگیرد. بنابراین با خیال راحت و اطمینان کامل، تعمیرات ساید دوو خود را به ما بسپارید.

متخصصین کارآمد و با تجربه

کارشناسان این مجموعه دارای تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات لوازم خانگی دوو هستند که با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی دوو، انتخابی مناسب جهت تعمیر یخچال ساید دوو شما می باشند.

اولویت تعمیر به جای تعویض

کارشناسان این مجموعه با اولویت تعمیر به جای تعویض به جز در مواردی که تعمیر امکان پیذیر نیست، به ارائه خدمات می پردازند.

مناسب ترین هزینه

هزینه خدمات دریافتی در مجموعه فنی کار سرویس، به صرفه و مناسب ترین قیمت ممکن است. پس با اطمینان خاطر ما را انتخاب کنید.

سرعت در ارائه خدمات

کارشناسان فنی کار سرویس، در کوتاه ترین زمان ممکن، جهت ارائه خدمات در محل مورد نظر شما حاضر می شوند.

اگر برای تعمیر یخچال ساید دوو نیاز به کمک دارید، این بار سایت فنی کار شما را با خدمات و نحوه کار خود جهت تعمیر یخچال دوو  آشنا خواهد کرد. فقط کافی است به مطالعه دقیق این سایت بپردازید تا با نحوه تعمیر یخچال ساید دوو توسط این شرکت آشنا شوید و در صورت نیاز با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن به مشکل شما در محل رسیدگی شود. ما بهترین و باکیفیت ترین خدمات لازم را برای شما ارائه خواهیم داد تا در آینده دیگر یخچال شما با هیچ گونه مشکلی مواجه نشود که در این صورت شما می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید. البته این را  هم در نظر داشته باشید که صرفه جویی در هزینه تنها ختم به این مورد نخواهد شد چون ما علاوه بر این مورد، به انجام تعمیرات در محل می پردازیم که برای جلوگیری از آسیب دیدن یخچال در حین حمل سیار مفید است.

خدمات تعمیر یخچال ساید دوو در تهران

از آنجایی که تهران شهری بزرگ و شلوغ می باشد، دسترسی به تعمیرگاه های محلی و همچنین اعتماد به آن ها بسیار سخت است. همچنین افراد هنگام حمل یخچال به کارگاه ها ممکن است با مشکلاتی روبرو شوند. از این رو در این شهر شرکت های تعمیرات لوازم خانگی شروع به کار کرده اند که می توانند رضایت خاطر مردم را جلب کنند. شرکت فنی کار سرویس یکی از بهترین شرکت هایی است که خدمات تعمیرات لوازم خانگی را با بهترین کیفیت در خدمت جامعه قرار داده است.

تعمیر یخچال ساید دوو بسیار حساس است و در صورت نیاز به تعویض، قطعه مدنظر بایستی دارای بهترین کیفیت ممکن باشد و همچنین تعمیرات حتما باید توسط یک تعمیرکار آموزش دیده و باتجربه ای باشد که در این زمینه دارای تخصص اند. فنی کار سرویس با داشتن کارکنان مجرب تمام تلاش خود را در ارائه بهترین خدمات برای شما عزیزان را دارد. همانطور که میدانید تعمیرات لوازم خانگی توسط این شرکت در محل و یا منزل انجام می پذیرد. برخی از افراد نگران کثیفی هنگام تعمیر هستند، باید به این گونه افراد اطلاع دهیم که تعمیرکاران ما به شدت به نکات بهداشتی توجه دارند و تمام قوانین مشتری مداری را حفظ خواهند کرد. اگر برای یخچال شما هر گونه مشکلی ایجاد شده است، با ما تماس بگیرید تا هرچه زودتر نیرو به محل شما اعزام شود.

مشکلات رایج یخچال ساید بای ساید دوو و خدمات تعمیر فنی کار سرویس

کارکنان ما قادر به تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو و همچنین تعمیر یخچال فریزر دوو هستند و مهارت و تخصص لازم را جهت تعمیرات یخچال های ساید را دارند. بنابراین اگر با هر گونه مشکلی روبه رو شدید با ما تماس بگیرید. در ادامه برخی از مشکلاتی که یخچال ساید دوو اغلب با آن مواجه است را ذکر کرده ایم:

1- تعویض موتور یخچال ساید دوو
2- تعمیر یخساز ساید دوو
3-  تعویض یخساز
4- تعویض فن یخچال
5-شارژ گاز
6- تعویض فیلتر یخچال
7- تعویض لاستیک یخچال ساید بای ساید دوو
8- تعمیر برد الکترونیکی ساید دوو
9-تعویض برد الکترونیکی
10-  تعویض تایمر
11-  خرابی فن فریزر یخچال ساید دوو
12-  لرزیدن غیر طبیعی یخچال دوو
13-  تعمیر روشن و خاموش شدن مکرر موتور یخچال
14-  رفع رطوبت در داخل یخچال دوو
15-  بررسی عدم وجود سرما در دستگاه

تعمیر ساید دوو

کد خطا و ارورهای یخچال ساید بای ساید دوو

افرادی که از یخچال دوو استفاده می کنند، ممکن است  در برخی مواقع با کدهای خطا یا ارور های یخچال ساید بای ساید دوو روبه رو شوند که این دست از ارورها عادی هستند. ولی در صورت نمایش این کد ها بر روی صفحه نمایشگر یخچال دوو باید هرچه سریع تر اقدام به رفع آن کرد. اکثر این مشکلات را می توان رفع کرد ولی برای این کار نیاز به یک متخصص است . شما می توانید این مشکلات را با متخصصین ما در میان بگذارید تا اقدامات لازم جهت رفع آنها انجام گیرد. شناخت این کد و ارور ها می تواند در حل مشکل ایجاد شده در یخچال دو کمک شایانی کند. در ادامه این قسمت علامت اختصاری کد و ارور های یخچال ساید دوو را همراه با این که نشانه خطا در کدام قسمت از یخچال هستند را خواهیم گفت.

کد خطا یا ارور F1  : ایراد در سنسور فریزر یخچال

کد خطا یا ارور r1  : مشکل در سنسور یخچال

کد خطا یا ارور rt : سنسور دمایی یخچال

کد خطا یا ارور d1 : خطا مربوط به سنسور دیفراست است که علت خرابی  ممکن است خود سنسور، قطع بودن سیم ها و یا اتصال کوتاه در مدار باشد.

کد خطا یا ارور dr : نشان از  باز بودن درب یخچال

کد خطا یا ارور C1 : این ارور مربوط به برنامه غیر عادی است

کد خطا یا ارور F3 : نشان از حالت عادی پس از دیفراست یخچال

کد خطا یا ارور d2 یخچال :  خطا در مورد حالت اجباری دیفراست برای A/C است

کد خطا یا ارور E1 : خطا در سنسور یخ سازی

کد خطا یا ارور EF  : ارور EF به سنسور جریان مرتبط است

کد خطا یا ارور Et  : مربوط به سنسور توازن یخچال

کد خطا یا ارور E9  : خطا در قسمت تامین آب

کد خطا یا ارور EA  : مربوط به یخ سازی و انداختن پیوسته آن است

چگونه از ساید بای ساید دوو خود مراقبت کنیم؟

معمولا افراد بعد از ایجاد مشکلات در یخچال ساید خود به دنبال راه حل هستند و میخواهند هر چه زودتر این مشکل را از سر راه بردارند. ولی پیشنهاد فنی کار سرویس برای این افراد این است که مراقبت های روزانه از یخچال بهتر از تعمیر گاه به گاه یخچال است. از این رو در ادامه این متن ما شما را با راهکار هایی آشنا خواهیم کرد که عمر یخچال شما را افزایش دهد و نیاز به تعمیر یخچال ساید دوو در مدت کوتاهی پس از خرید نشود.

– از ابتدایی ترین نکاتی که باید در مورد یخچال ها رعایت شود نصب آن در محل مناسب است. بهتر است بدانید که یکی از خدماتی که فنی کار انجام میدهد نصب یخچال ساید دوو است. ما این تضمین را می کنیم که کارکنان ما تمام نکات مربوط به نصب را به بهترین شکل ارائه می دهند.

–  هنگام قطع برق یخچال توجه داشته باشید که  سیم دوشاخه نکشید.

–  به هنگام جابجایی یخچال توجه لازم را به کابل برق داشته باشید که آسیبی نبیند.

– یخچال شما ممکن است در معرض گرما، نور مستقیم آفتاب و رطوبت آسیب ببیند بنابراین یخچال خود را به دور از این موارد قرار دهید.

– برای این که برودت یخچال به میزان کافی برسد در ابتدای وصل کردن یخچال بگذارید به مدت زمان حداقل 3 ساعت به صورت خالی کار کند

– دقت داشته باشید که یخچال را در محلی قرار داده اید که تراز لازم را دارد در غیر این صورت لرزش های در حین کار یخچال باعث آسیب دیدن آن خواهد شد.

– به هیچ وجه دست به افزایش طول سیم برق نکنید و یا به هنگام آسیب دیدن آن را خودتان تعویض نکنید چون ممکن است با مشکلی مواجه شوید. بهترین کار در این هنگام سپردن آن به یک متخصص است.

سوالات متداول

هزینه تعمیر یخچال ساید دوو چقدر است؟

هزینه تعمیر یخچال ساید دوو به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و… بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد.

آیا خدمات ارائه شده گارانتی می شود؟

تمامی خدمات ارائه شده توسط فنی کار سرویس مرکز شامل 6ماه گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

متخصص چه زمانی اعزام می شود؟

زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و در کمتر از چند ساعت متخصص به محل مورد نظر شما اعزام می شود.

خدمات تعمیر یخچال دیگر برند ها از فنی کار سرویس