تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

فنی کار سرویس با کادر مجرب وکارآزموده و تجهیزات فنی بروز در تمامی روز های هفته از 8 صبح تا 12 شب آماده ارائه خدمات تضمینی تعمیر لباسشویی سامسونگ در محل می باشد. خدمات سیار تعمیر لباسشویی سامسونگ در تمامی نقاط تهران امکان پذیر است. تیم فنی کار جهت کسب رضایت و اعتماد مشتریان عزیز، خدمات خود را با کمترین هزینه و گارانتی 6 ماهه ارائه می دهد. جهت ثبت درخواست فرم ثبت سفارش را تکمیل نمایید و یا با شماره های ما تماس حاصل فرمایید.

مراحل ثبت درخواست و تعمیر لباسشویی سامسونگ

مرحله چهارم

پرداخت هزینه به صورت نقد یا اینترنتی، پس از انجام کار و ارائه کارت کتبی ضمانت انجام می شود.


مرحله سوم

تعمیرکار ما جهت هماهنگی در مورد زمان حضور در محل با شما تماس خواهد گرفت.

مرحله دوم

براساس نوع لباسشویی سامسونگ و ایراد آن بهترین کارشناس برای شما اختصاص داده می شود.

مرحله اول

ثبت درخواست تعمیر یا نصب لباسشویی سامسونگ به صورت تلفنی و یا پر کردن فرم به صورت اینترنتی.

مزایای تعمیر لباسشویی سامسونگ با فنی‌کار سرویس

گارانتی خدمات تعمیرگارانتی خدمات

فنی کار سرویس، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات لباسشویی سامسونگ را با ارائه ضمانت نامه کتبی 6 ماهه (180 روز) به عهده میگیرد. بنابراین با خیال راحت و اطمینان کامل، تعمیرات لباسشویی خود را به ما بسپارید.

نیروی متخصص و باتجربهمتخصصین کارآمد و با تجربه

کارشناسان این مجموعه دارای تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ هستند که با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی سامسونگ، انتخابی مناسب جهت تعمیر لباسشویی شما می باشند.

تعمیر بجای تعویضاولویت تعمیر به جای تعویض

کارشناسان این مجموعه با اولویت تعمیر به جای تعویض به جز در مواردی که تعمیر امکان پیذیر نیست، به ارائه خدمات تعمیر دستگاه می پردازند.

هزینه تعمیراتمناسب ترین هزینه

هزینه تعمیرات لباسشویی سامسونگ در مجموعه فنی کار سرویس، به صرفه و مناسب ترین قیمت ممکن است.

سرعت بالای حضور در محلسرعت در ارائه خدمات

کارشناسان فنی کار سرویس، در کوتاه ترین زمان ممکن، جهت ارائه خدمات در محل مورد نظر شما حاضر می شوند.

از خدمات ویژه شرکت فنی کار سرویس می توان تعمیرات لباسشویی سامسونگ را نیز نام برد. این مجموعه با بهترین کیفیت به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ خواهد پرداخت. مجموعه فنی کار سرویس با داشتن چندین تعمیرکنان دوره دیده در زمینه تعمیر لباسشویی سامسونگ و همچنین ماهر هر گونه خدمات تعمیر ماشین لباس شویی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. اگر هر گونه مشکل و اختلالی در عملکرد ماشین لباسشویی شما بروز کرده است، می توانید از شرکت فنی کار سرویس کمک بگیرید و با ما تماس داشته باشید تا اختلالات به وجود آمده در لباس شویی هر چه سریع تر توسط ما رفع شود. تعمیر کنان این مجموعه علاوه بر تعمیر قسمت خراب شده ی لباسشویی به چکاپ کامل آن نیز خواهد پرداخت و در صورت وجود هرگونه مشکل دیگری تلاش بر رفع آن نیز خواهد کرد. بهترین کار برای جلوگیری از صرف هزینه های هنگفت جهت تعمیر یا تهیه وسیله جدید، اطلاع دهی به موقع و سریع وجود مشکل در عملکرد ماشین لباسشویی به متخصصین فنی کار است تا هرچه زودتر اقدام به رفع آن ها شود.

تعمیرات لباسشویی سامسونگ خود را به فنی کار سرویس بسپارید

انتخاب و خرید لباسشویی سامسونگ بسیار تصمیم مناسبی خواهد بود زیرا شرکت سامسونگ با استفاده از تکنولوژی های به روز توانسته است ، دست به تولید با کیفیت ترین لباسشویی بزند. با این وجود پس از  چندین سال از کار کردن، این لباس شویی ها نیز از کار خواهند افتاد. در این مواقع می توان با تعمیر لباسشویی سامسونگ، آن را به حالت اولیه بازگردانند. این امر نیاز به متخصصین باتجربه و ماهر دارد. اگر ماشین لباسشویی شما نیز از کار افتاده است، می توانید تعمیرات لباسشویی سامسونگ را به فنی کار سرویس بسپارید تا متخصصین مجرب ما به شما کمک کنند.

تعمیر لباسشویی سامسونگ خدماتی است که نیاز به یک متخصص با تجربه دارد و در بسیاری از مواقع نمی توان آن را در منزل توسط خودتان تعمیر کنید. حتی ممکن است هنگام تعمیر ماشین لباسشویی توسط خودتان موجب بروز مشکلات زیاد تری نیز در آن شوید. اگر جهت تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ خود نیاز به تعمیرکاران ما دارید، فنی کار سرویس در سریع ترین زمان ممکن تعمیرات خود را ارائه خواهد داد. فقط کافی است با ما تماس بگیرید. تعمیرات ما در محل انجام می گیرد و بنابراین دیگر نیاز به جابجایی ماشین لباسشویی نخواهید بود. فنی کار سرویس با ارائه گارانتی تعمیرات توانسته است ، به مدت زمان 6 ماه خدمات ارائه داده شده خود را تضمین کند بنابراین مهارت کارکنان ما انکار نکردنی است.

کدام قطعات لباسشویی سامسونگ توسط ما تعمیر می شود

فنی کار سرویس با وجود کارکنانی ماهر و متخصص قادر است تمامی مشکلات ماشین لباسشویی سامسونگ را تعمیر کند. با توجه به این مسئله که بعضی از قطعات تعویضی ممکن است گران یا موجود در بازار نباشند، اولویت ما تعمیر آن قطعه مد نظر است و تمام تلاش و سعی خود را به کار خواهیم برد. جهت اطلاع شما از قطعات تعمیر لباسشویی سامسونگ و یا تعویضی ما آن ها را در زیر برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم. در صورت نیاز به تعمیر قطعات لباسشویی سامسونگ با ما در تماس باشید.

  • تعویض تایمر ماشین لباسشویی سامسونگ
  • تعمیر برد ماشین لباسشویی سامسونگ
  • پمپ ماشین لباسشویی سامسونگ
  • تعویض سوئیچ درب و قفل آن
  • تعویض تسمه ها
  • سوئیچ فشاری
  • شناور و سوئیچ شناور
  • تعویض دمپرها و لرزش گیرهای نواری

مشکلات رایج لباسشویی سامسونگ که نیاز به تعمیر دارند

در بخش های قبلی تقریبا به خطاهایی که ممکن است برای ماشین لباسشویی سامسونگ شما پیش آید پرداخته ایم و اکثرا مواردی که باعث خرابی و ایجاد مشکل در لباسشویی ها می شود، یکسان هستند. به این دلیل است که اکثر تعمیرکاران آشنا به همه ی مواردی هستند که باعث از کار افتادن ماشین لباسشویی می شوند. متخصصین و تعمیرکاران فنی کار سرویس نیز به تمام مشکلات احتمالی لباسشویی سامسونگ واقف هستند. همچنین بدون شک تجربه و توانایی رفع تمامی خرابی ها و تعویض قطعات را  دارند. شاید به نظر افرادی که تخصصی در زمینه تعمیر لباسشویی سامسونگ ندارند، تشخیص مشکلات لباسشویی در حین تعمیر مشکل باشد.در ادامه این مقاله ما تمامی مشکلاتی که اکثرا تعمیرکاران در حین تعمیر با آنها سروکار دارند اشاره خواهیم کرد.

– ممکن است در حین کار کردن ماشین لباسشویی با صدا های ناهنجاری روبه رو شوید که این یکی از نشانه های اصلی نیاز ماشین لباسشویی جهت تعمیر است.

– همچنین امکان نشت آب به هنگام تخلیه آب درون آن و آبگیری ماشین لباسشویی وجود دارد.

– در صورتی که ماشین لباسشویی سامسونگ شما به طور کامل روشن نمی شود که در این حین حتما نیاز به یک متخصص خواهید داشت.

– هنگامی که تایمر ماشین لباسشویی شما از کار افتاده است که این امر می تواند به لباس های شما بسیار آسیب پذیر باشد

– از دیگر مشکلاتی که نیاز به تعمیر دارد، هنگامی می باشد که ماشین لباسشویی سامسونگ شما در حین کار به طور غیر عادی لرزش دارد و در جای خود جا به جا می شود.

–  از دیگر مواردی که نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی هست می توان به کارکرد بد پمپ آب اشاره کرد.

– هنگامی که مشاهده کردید شستشوی لباس های شما ناقص است ممکن است مشکل از واشر آب ماشین باشد که راه ورود آب به داخل ماشین را بسته است.

– ماشین لباسشویی بوی سوختگی می‌دهد.

تعمیر لباسشویی سامسونگ

کد خطا یا ارور های لباسشویی سامسونگ

نمایش  کد خطا یا ارور های لباسشویی سامسونگ شما را متوجه بروز مشکلی در ماشین لباسشویی سامسونگ خود خواهد کرد. در واقع این خطا ها جهت استفاده عموم طراحی شده است که تکنسین ها و همچنین خودتان به آسانی مشکل به وجود آمده را شناسایی و رفع کنید. و بسیار مهم است که هنگام نمایش این ارور و خطا ها سریعا اقدام به رفع و تعمیر لباسشویی سامسونگ  خود کنید تا بتوانید از بروز مشکلات جدی تر در لباسشویی جلوگیری کنید.

ارور  5E-5C-nd : عدم تخلیه آب (پمپ تخلیه خراب است)

ارور  3E-3C-3E1-BE : خطای موتور (یا برد موتور)

ارور C8 : خطای سنسور mems

ارور  8E : جریان آب ناقص است

ارور  PF-9E1-2E : مشکل پاور و منبع تغذیه ولتاژ ـ خرابی برد مین

ارور  AE-13E-AC-AC6 : قطع ارتباط بین برد مین و دیسپلی

ارور 12E- BE1 : مشکل عدم ارتباط برد مین با دیسپلی (یکی از دکمه ها داخل گیر کرده است)

ارور  BE2 -14E : مشکل عدم ارتباط برد مین با دیسپلی(یکی از دکمه ها داخل گیر کرده است)

ارور 18E- BE3 : خرابی برد مین یا برد واسط

ارور CE : دمای آب بیش از حد میباشد

ارور DE-DE 1-DE 2 : خرابی سوئیچ درب یا برد مین

ارور FE : خرابی فن خشک کن

ارور HE-E1-E5-EC : خرابی المنت اصلی دستگاه

ارور HE3-HE2 : خرابی المنت خشک کن در کنار فن خشک کن

ارور LE-11E-E9-LE1 : نشتی آب یا فلوتر کف دستگاه بالا آمده است

ارور E3-OE-OF : آبگیری بیش از حد-خرابی هیدرواستات یا گرفتگی کپسولی

ارور 6E-TE1 : خرابی ترمیستور اصلی دستگاه

ارور TE2-TE3 : خرابی ترمیستور خشک کن دستگاه

ارور UE-E4-DC : عدم تعادل و نامیزان بودن لباس های داخل درام

ارور 1E-LE-E7 : خرابی هیدرواستات یا گرفتگی کپسولی

ارور SUD : کف در درام بیش از حد میباشد-دستگاه جرمگیری نشده

ارور 3E-EB-8E-EA : عدم حرکت موتور و خرابی تاخو و یا عدم فرمان برد

ارور 3E1-3E2-3E3-3E4 : عدم حرکت موتور و خرابی تاخو

ارور 4E-4E1-4ED-4E2-E8 : آب وارد دستگاه نمی شود (خرابی شیر برقی)

ارور 6E-6E1-6E2-6E3 : خطای Auto detergent

سوالات متداول

هزینه تعمبر ماشین لباسشویی سامسونگ چقدر است؟

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و… بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد.

آیا خدمات ارائه شده گارانتی می شود؟

تمامی خدمات ارائه شده توسط فنی کار سرویس مرکز شامل 6ماه گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

متخصص چه زمانی اعزام می شود؟

زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و در کمتر از چند ساعت متخصص به محل مورد نظر شما اعزام می شود.