تعمیر لباسشویی اسنوا

فنی کار سرویس با کادر مجرب وکارآزموده و تجهیزات فنی بروز در تمامی روز های هفته از 8 صبح تا 12 شب آماده ارائه خدمات تضمینی تعمیر لباسشویی اسنوا در محل می باشد. خدمات سیار تعمیر لباسشویی اسنوا در تمامی نقاط تهران امکان پذیر است. تیم فنی کار جهت کسب رضایت و اعتماد مشتریان عزیز، خدمات خود را با کمترین هزینه و گارانتی 6 ماهه ارائه می دهد. جهت ثبت درخواست فرم ثبت سفارش را تکمیل نمایید و یا با شماره های ما تماس حاصل فرمایید.

مراحل ثبت درخواست و تعمیر لباسشویی اسنوا

مرحله چهارم

پرداخت هزینه به صورت نقد یا اینترنتی، پس از انجام کار و دریافت کارت کتبی ضمانت تعمیر انجام می شود.


مرحله سوم

تعمیرکار ما جهت هماهنگی در مورد زمان حضور در محل با شما تماس خواهد گرفت.

مرحله دوم

براساس مدل دستگاه و ایراد آن بهترین کارشناس برای شما اختصاص داده می شود.

مرحله اول

ثبت درخواست تعمیر یا نصب لباسشویی اسنوا به صورت تلفنی و یا با پر کردن فرم به صورت اینتزنتی.

مزایای تعمیر لباسشویی اسنوا با فنی‌کار سرویس

گارانتی خدمات

فنی کار سرویس، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با ارائه ضمانت نامه کتبی 6 ماهه (180 روز) به عهده میگیرد. بنابراین با خیال راحت و اطمینان کامل، تعمیر لباسشویی اسنوای خود را به ما بسپارید.

متخصصین کارآمد و با تجربه

کارشناسان این مجموعه دارای تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات لوازم خانگی اسنوا هستند که با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لباسشویی اسنوا، انتخابی مناسب جهت تعمیر دستگاه شما می باشند.

اولویت تعمیر به جای تعویض

کارشناسان این مجموعه با اولویت تعمیر به جاب تعویض به جز در مواردی که تعمیر امکان پیذیر نیست به ارائه خدمات می پردازند.

مناسب ترین هزینه

هزینه تعمیرات در مجموعه فنی کار سرویس، به صرفه و مناسب ترین قیمت ممکن است. پس با اطمینان خاطر ما را انتخاب کنید.

سرعت در ارائه خدمات

کارشناسان فنی کار سرویس، در کوتاه ترین زمان ممکن، جهت ارائه خدمات تعمیرات در محل مورد نظر شما حاضر می شوند.

اگر ماشین لباسشویی اسنوای شما دچار خرابی شده است، شرکت فنی کار سرویس به تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در تهران می پردازد. این شرکت از چندین تعمیرکار متخصص تشکیل شده است که خدمات فوری ارائه می دهند. در صورت ایجاد هرگونه مشکلی در لباسشویی خود می توانید با ما تماس بگیرید و تفاوت را در ارائه خدمات ما حاساس کنید.

خدماتی که فنی کار سرویس در تعمیر لباسشویی  اسنوا ارائه می دهد

شرکت فنی کار سرویس قادر به ارائه کلیه خدمات تعمیر قطعات لباسشویی اسنوا می باشد.  تعمیر لباسشویی  اسنوا توسط خودتان کار بسیار مشکلی می باشد. از این رو بهترین کار مراجعه به یک متخصص آموزش دیده است. انتخاب فنی کار سرویس جهت تعمیرات لباسشویی اسنوا بهترین گزینه می باشد زیراهمه تعمیرکاران این شرکت دوره های آموزشی را گزرانده اند و تخصص لازم را دارند. در ازیر خدماتی که فنی کار سرویس در تعمیر لباسشویی  اسنوا ارائه می دهد، آمده است.

تعمیر برد ماشین لباسشویی اسنوا : قسمت اصلی ماشین لباسشویی رابرد آن تشکیل داده است. بنابراین تعمیر آن بسیار حساس است. تعمیرکاران ما به راحتی مشکل برد را عیب یابی کرده و تعمیر خواهند کرد.

تعمیر تایمر ماشین لباسشویی اسنوا: برخی اوقات تایمر ماشین لباسشویی اسنوا خراب می شود که اصلا جای نگرانی نیست. زیرا این قطعه از لباسشویی قابل تعویض توسط تعمیرکاران فنی کار سرویس می باشد

تعمیر پمپ تخلیۀ ماشین لباسشویی اسنوا : تعمیر و تعویض پمپ تخلیۀ ماشین لباسشویی اسنوا توسط متخصصان ما امکان پزیر است. تعمیر کاران با نهایت دقت به تعویض این قطعه خواهند پرداخت.

تعمیر بلبرینگ ماشین لباسشویی اسنوا : برای این که بدانید این قطعه دچار مشکل شده است یا نه، به صدای لباسشویی توجه کنید. در صورت غیر عادی بودن صدا در لباسشوییی اسنوا، کار را به تعمیرکاران ما بسپارید.

ریست  لباسشویی اسنوا: ماشین لباسشویی اسنوا دارای دکمه ای به نام ریست می باسد. اگر در ماشین لباسشویی اسنوای شما مشکلی به وجود آمده است و نمی دانید چی کار باید بکنید، لباسشویی اسنوا را ریست کنید. اگر مشکل برطرف نشد، به تعمیر کاران فنی کار سرویس مراجعه کنید.

مشکلات رایج لباسشویی اسنوا که نیاز به تعمیر دارند

اکثر ماشین لباسشویی ها پس از چندین سال کار دچار مشکلاتی می شوند. این مشکلات گاهی به سادگی قابل تعمیر و بازسازی هستند. ولی گاهی قسمت خراب شده ی لباسشویی به قدری پیچیده است که امکان تعمیر آن را برایمان دشوار می کند. و در بسیاری از موارد مشاهده می شود که این موارد به وجود آمده در لباسشویی اسنوا به قدری سخت می باشند که برای تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا نیاز به متخصص و تجربه است. در کل ماشین لباسشویی اسنوا دستگاهی پیچیده است. برای تعمیر لباسشویی  اسنوا و مراقبت از آن  بهترین کار می تواند یادگیری نحوه عملکرد دستگاه باشد. برای اینکه بتوانید به موقع از ایجاد مشکلات جدی در ماشین لباسشویی خود جلوگیری کنید، در ابتدا باید قادر باشید که مشکل به وجود آمده را تشخیص دهید.در زیر به برخی از علت های خرابی لباسشویی اسنوا اشاره میکنیم :

  • ایجاد صدای بسیار زیاد توسط ماشین لباسشویی اسنوا
  • مشاهده نشت ماشین لباسشویی اسنوا
  • تخلیه نشدن کامل آب ماشین لباسشویی اسنوا
  • پر نشدن آب استوانه لباسشویی
  • روشن نشدن ماشین لباسشویی
  • نچرخیدن استوانه‌ی ماشین لباسشویی اسنوا
  • لرزیدن و تکان خوردن ماشین لباسشویی در جای خود
اسنوا

کد خطا و ارور های لباسشویی اسنوا

ظاهر و نمایان شدن کد خطا یا ارورهای لباسشویی اسنوا  بر ور ی نمایشگر لباسشویی اسنوا نشان از ایجاد مشکلی در آن است. این مشکلات باید هرچه زود تر رفع شوند. فنی کار سرویس معانی و علت به وجود امدن  ارور لباسشویی اسنوا را برایتان گردآوری کرده است . در صورت مشاهده هر کدام از موارد زیر تعمیر لباسشویی  اسنوا با ما تماس بگیرید.

کد خطا E5   : علت این خطا از عدم چرخش صحیح موتور می باشد .خرابی موتور و تعویض آن ، اشکال از خرابی مدار برد ترایاک موتور مدار کوتاه و یا حالت دیود

کد خطا :  E6  اشکال از موتور سوختگی و یا قفل شدن سوکت موتور و سیم کشی ، اتصال کوتاه ، خرابی رله برد

کد خطا:  E7   موتور در جهت عکس کار می کند . سوختگی موتور ودر آخر خرابی از مدار برد

کد خطا E8  : این خطا مربوط به موتور می باشد . سیم کشی وسوکت متصل به موتور را بررسی نمایید . ممکن است خرابی از برد باشد

کد خطا :  E9  این خطا از خرابی هیدرواستات می باشد مقدار اهم چک شود . خرابی از فرمان مدار برد است . ممکن است خرابی از برد باشد.

کد خطا :  H2  سنسور ترمیستوردر مدلهای جدید و ترموستات در مدلهای قدیم خراب می باشد . تعویض ترمیستور و در آخر خرابی از برد ،  سنسور ترمیستوردر مدلهای جدید وترموستات در مدلهای قدیم خراب می باشد

کد خطا H4  : علت ارور اضافه دما در دستگاه می باشد. المنت بدون آب درون درام گرم کرده ، سطح آب چک شود ، مقدار اهم ترمیستور چک شود ، تعویض ترمیستور و در آخر خرابی از مدار برد

کد خطا :  H5 خطای دمای آب ، دمای آب در برنامه WOOL بیشتر از 45 درجه است . خرابی ترمیستور مقدار اهم چک شود و در آخر تعویض ترمیستور

کد خطا :  H6  مشکل این ارور از هیتر ، خرابی المنت مقدار مقاومت المنت چک شود و در آخر خرابی از مدار برد که سیم کشی دستگاه بررسی شود

سایر ارور ها و کد خطاهای ماشین لباسشویی اسنوا

کد خطا :  H8  اشکال از افزایش دمای المنت است. سطح آب داخل مخزن چک شود ، المنت بدون آب کار میکند ، خرابی از برد است

کد خطا:  PFE  علت این خطا از عدم تخلیه آب ، خرابی پمپ تخلیه است. سیم های ارتباطی چک شود . –

کد خطا:  IE   ﺍﺷﻜﺎﻝپیغام ﺩﺭ ﻭﺭﻭﺩ ﺁﺏ است. علت احتمالی ﺷﻴﺮ ﺁﺏ ﺑﺴﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﺷﻴﺮ ﺁﺏ ﺭﺍ ﺑﺎﺯ ﻛﻨﻴﺪ . ﻓﻴﻠﺘﺮ ﻭﺭﻭﺩﻱ ﺁﺏ ﻣﺴﺪﻭﺩ ﺍﺳﺖ ﻓﻴﻠﺘﺮ ﺭﺍ ﺑﺎﺯ ﻛﻨﻴﺪ . ﺷﻴﺮ ﺑﺮﻗﻲ ﻧﺎﻣﺮﻏﻮﺏ ﺍﺳﺖ ﻳﺎ ﺧﺮﺍﺏ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ . ممکن است خرابی از مدار برد باشد ﺩﺭ ﺣﻴﻦ ﺁﺑﮕﻴﺮﻱ ﭘﻤﭗ ﺗﺨﻠﻴﻪ ﻛﺎﺭ ﻣﻲ ﻛﻨﺪ .

کد خطا  : OE – ﺍﺷﻜﺎﻝاین خطا ﺩﺭ ﺗﺨﻠﻴﻪ آب است . ﺳﻨﺴﻮﺭ ﺳﻄﺢ ﺁﺏ ﻫﻴﺪﺭﻭﺳﺘﺎﺕ ﻧﺎﻣﺮﻏﻮﺏ ﻳﺎ ﺧﺮﺍﺏ ﺍﺳﺖ . خرابی مدار ﺑﺮﺩ ﺳﻄﺢ ﺁﺏ ﺭﺍ ﺑﺮﺭﺳﻲ ﻧﻤﻲ ﻛﻨﺪ، ﻟﻮﻟﻪ ﺗﺨﻠﻴﻪ ﮔﺮﻩ ﻳﺎ ﭘﻴﭻ ﺧﻮﺭﺩﻩ ﺍﺳﺖ ، ﭘﻤﭗ ﺗﺨﻠﻴﻪ ﺧﺮﺍﺏ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ ، ﺩﺭ ﺧﻼﻝ ﺗﺨﻠﻴﻪ ﺁﺑﮕﻴﺮﻱ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻣﻲ ﺷﻮﺩ  و یا ﻫﻴﺪﻭﺭﺳﺘﺎﺕ ﺧﺮﺍﺏ ﺍﺳﺖ

کد خطا :  UE  مشکل این خطا ﺩﺭ ﺗﺮﺍﺯ نبودن ، ﻟﺒﺎﺳﻬﺎ ﺩﺭ ﻫﻢ ﭘﻴﭽﻴﺪﻩ ﻭ ﺩﺭ ﻳﻜﻄﺮﻑ ﺩﺭﺍﻡ ﻗﺮﺍﺭ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺍﻧﺪ . ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﺭﺍ ﻣﺘﻮﻗﻒ ﻛﺮﺩﻩ ﻭ لباسها را باز کنید.

کد خطا :  LE  پیغام این ارور از ﺑﺎﺯ ﺑﻮﺩﻥ ﺩﺭب است . ﻫﻨﮕﺎﻣﻴﻜﻪ ﺩﺭ ﺑﺎﺯ ﺍﺳﺖ ﺩﻛﻤﻪ Start/Pause ﻓﺸﺮﺩﻩ ﺷﺪﻩ ﺍست .خرابی از میکرو سوئیچ درب ، ممکن است خرابی از مدار برد هم باشد

کد خطا E2   : این ارور از لب ریز شدن آب دستگاه می باشد . ﺑﺪﻟﻴﻞ ﺧﺮﺍﺏ ﺑﻮﺩﻥ ﺷﻴﺮ ﺑﺮﻗﻲ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﻋﻤﻠﻴﺎﺕ ﺁﺑﮕﻴﺮﻱ ﺭﺍ ﻣﺪﺍﻭﻡ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻣﻲ ﺩﻫﺪ . ﻫﻴﺪﺭﻭﺳﺘﺎﺕ ﺧﺮﺍﺏ ﺍﺳﺖ ، ﭘﻤﭗ ﺗﺨﻠﻴﻪ ﻛﺎﺭ ﻧﻤﻲ ﻛﻨﺪ ، ممکن است خرابی از مدار برد اصلی باشد

کد خطا  :  E4  اشکال این خطا ﻧﺸﺘﻲ ﺁﺏ می باشد ، ﻧﺸﺘﻲ ﺁﺏ ﺍﺯ ﺩﺭﺍﻡ و ﻳﺎ ﻟﻮﻟﻪ ﺗﺨﻠﻴﻪ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﺩ

کد خطا IB :  این ارور مربوط است به خرابی مدار برد اصلی ، ﺍﺷﻜﺎﻝ ﺩﺭ ﺗﺮﺍﻧﺰﻳﺴﺘﻮﺭ ﺩﻭ ﻗﻄﺒﻲ

سوالات متداول

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا چقدر است؟

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و… بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد.

آیا خدمات ارائه شده گارانتی می شود؟

تمامی خدمات ارائه شده توسط فنی کار سرویس مرکز شامل 6ماه گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

متخصص چه زمانی اعزام می شود؟

زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و در کمتر از چند ساعت متخصص به محل مورد نظر شما اعزام می شود.